Electees

Fall 2010


Juniors

Last First Major
Adedoyin Adedokun Adediji Chemical
Moes            Christopher     Chemical
Shannon Jenika G Chemical
Taylor Omitope Genoux Chemical
Wong            Wilson          Chemical
Aleman          Ricardo         Mechanical
Becker          Lee             Mechanical
Brink           Christopher     Mechanical
Cuomo           Alessandro      Mechanical
Diaz            Jesse           Mechanical
Hartman         Matthew         Mechanical
Slingsby        Cory            Mechanical
Sloan           Eric            Mechanical
Thomas          Khristofer      Mechanical
Trujillo        Daniel          Mechanical
Valle           Richard         Mechanical
Armaghani       Seyamend        Civil
Armstrong       James           Civil
Chase           Kelsey          Civil
Ferreira        Larissa         Civil
Freidin         Mike            Civil
Gordon          Lee             Civil
Hertz           Daniel          Civil
Last First Major
Iriondo         Hibai           Civil
Jacobs          James           Civil
Lopez           Victoria        Civil
Mills           Dustin          Civil
Mozeleski       Nathan          Civil
Munch           William         Civil
Walden          Iris            Civil
Glenn           Jessica         Enviro
Kliewer         Kaitlyn         Enviro
Holcomb         Anna            Industrial
Wright          Kiara           Industrial
Cooks           Roman           Electrical
Kopinsky Ryan Joshua Electrical
Olmstead        James           Electrical
Peroni          Craig           Electrical
Short           William         Electrical
Whiteside       Jarek           Electrical
Woodruff        Robert          Electrical
Jepson Antony James Computer
Sever           Christopher     Computer
Hernandez       Christopher     Chemical/Biomed
Lumpa           Craig           Chemical/Biomed
Sinkoe          Andrew          Chemical/Biomed
Weigel          David           Chemical/Biomed

Seniors

Last First Major
Ip              Filbert         Chemical
Masker          John            Chemical
Lundberg        Matthew         Chemical
Shutts          Carl            Chemical
Springstroh     Aaron           Chemical
Degefa          Aderaw          Chemical
Zerbe           Jennifer        Chemical
Campbell        Adam            Chemical
Howard          Daniel          Chemical
Autrey          Mitchell        Chemical
Guzman          Michael         Chemical
Leonard         Andrew          Chemical
Buchanan        Alexa           Chemical/Biomed
Gutierrez       Andres          Chemical/Biomed
Villegas        Juan            Chemical/Biomed
Kirkpatrick     Keith           Mechanical
Nichols         Noah            Mechanical
Novelli         Carlos          Mechanical
Newton          Jason           Mechanical
Jantzen         Ryan            Mechanical
Rhodes          Marvin          Mechanical
Desmangles      Joachim         Mechanical
Davis           Timothy         Mechanical
Tyberghein      Gerald          Mechanical
Afyouni         Eric            Mechanical
Berger          Shannon         Mechanical
Hurd            Joseph          Mechanical
Bacci           Tomas           Mechanical
Brunelle        Parker          Mechanical
Quiros          Mario           Mechanical
Castro          Alejandro       Mechanical
Chason          Joseph          Mechanical
Munday          Phillip         Mechanical
Garcia          De              Mechanical
Ceska           Richard         Civil
Nissley         Bradley         Civil
Brinkman        Wallace         Civil
Freeman         Michelle        Civil
Marsan          Ludger          Civil
Ennis           Sean            Civil
McVey           Todd            Civil
Hassan          Anamae          Civil
Romanelli       Amanda          Civil
Ceska           Robert          Civil
Jensen          Will            Civil
McElhinney      Thomas          Civil
Gillman         Gregory         Civil
Wennerberg      Jolie           Civil
Bradley         Teena           Civil
Page            Andrew          Civil
White           Aaron           Civil
Roberts         Christopher     Civil
Last First Major
Vause           Maegan          Civil
Keeney          Bryan           Civil
Guagliardo      Joseph          Civil
Aguilar         Walter          Civil
Gaines          Enrique         Civil
Sangregorio     Donato          Civil
French          Robert          Civil
Mendez          Giuliana        Civil
Crombie         David           Civil
Hoomes          Levon           Civil
Baldwin         James           Civil
Schnitzier Erin            Civil
Bedini          Brent           Civil
Palmer          Justin          Civil
Conrad          Adam            Civil
Green           Forest          Civil
Alaghemand      Shahrzad        Civil
Fung            Kakit           Civil
Glass           Kevin           Civil
Stephens        Kimberly        Civil
Leitz           Gabriel         Civil
Mitchell        Molly           Enviro
Wicker          Michael         Enviro
Hendrix         Matthew         Enviro
Lee             Yongwoo         Enviro
Ariza           Natalia         Industrial
Parra           Carlos          Industrial
Souders         Corey           Industrial
Morley          Elizabeth       Industrial
Gasteazoro      Carlos          Industrial
Harris          Peter           Industrial
South           Angeline        Industrial
Wells           Bradley         Electrical
Wallace         Steven          Electrical
Ryster          Shawn           Electrical
Ayers           Kelly           Electrical
Luidhardt       Heather         Electrical
Pearse          Michael         Electrical
Dunham          Leah            Electrical
Soto            Dionne          Electrical
Hale            Andrew          Electrical
Mellen          Joshua          Electrical
McGuire         David           Electrical
Wright          Thomas          Electrical
Rajbhandari     Shishir         Electrical
Harvey          Evan            Electrical
Maynard         Lauren          Electrical
Zhang           Hang            Computer
Lock            Carolina        Computer
Roney           Brian           Computer
Hackett         Daniel          Computer
Salazar         Benjamin        Computer

Graduates

Last First Major
Hotmar          Petr            Chemical
Pathi           Bagmisri        Chemical
Jun             Jae             Mechanical
Reese           Brandon         Mechanical
Klimas          Richard         Mechanical
Shen            Qunying         Mechanical
Yu              Wei             Mechanical
Luo             Yusheng         Mechanical
Zhou            Jian            Mechanical
Leng            Siyu            Mechanical
Foster          Chase           Mechanical
Xu              Aixia           Mechanical
Hogue           Joshua          Mechanical
Miller          Bruce           Mechanical
Gepner          Bronislaw       Civil
Martin          Charlie         Civil
Alduse          Bejoy           Civil
Lastra          Andres          Civil
Taft            Eduardo         Civil
Thomas          Omar            Civil
Wang            Jianying        Civil
Sliger          John            Civil
Patil           Sandip          Civil
Obitayo         Waris           Industrial
Last First Major
Abdelsalam      Farag           Industrial
Wang            Kan             Industrial
Zhao            Da              Industrial
Knight          Chase           Industrial
McCullough      Darby           Industrial
Fu              Xiang           Industrial
Li              Shu             Industrial
Bailey Jermaine A. Electrical
Nutakki Balaram Chowdary Electrical
Heilig          Tyler           Electrical
Thai            Hieu            Electrical
Lackinger       Kyle            Electrical
Zhou            Yan             Electrical
Wang            Lei             Electrical
Fan             Haifeng         Electrical
Liu             Guifeng         Electrical
Wu              Zhichao         Electrical
Wang            Zhan            Electrical
Fleming         Fletcher        Electrical
Guo             Rui             Electrical
Shellikeri Annadanesh Electrical
Greenleaf       Michael         Electrical
Foroutan        Parastou        Biomed
Thompson        Kimberly        Biomed